چگونه نیکولای استرونسکی در مدت شش ماه ثروت رِولوت(Revolut) را از ۳۵۰ میلیون دلار به ۱.۷ میلیارد رساند.

ثروت

او صاحبی کسب­ و کاری گران­ قیمت و رویایی با سریعترین رشد ثروت در اروپا است . او کسی نیست جز نیکولای استرونسکی صاحب کمپانی فناوری مالی رِولوت که ملقب به جادوگر کسب و کار شده است .

در اکتبر ۲۰۱۷ نیکولای استرونسکی موفق شد ارزش شرکت خود را از ۳۵۰ میلیون دلار به ۱.۷ میلیارد دلار برساند . به نظر شما او به غیر از جادوگری چه کاری می توانسته انجام دهد ؟؟؟ شرکت او امروزه رکورد ۵ برابری رشد سرمایه را در دنیا زده است و همه منتظر رکورد زنی های دیگر او هستند !

صد البته او جادگر نیست ! اما مسلما برای کسب این موفقیت ها راز و رمزهایی داشته است که ما در آپتک پرده از این رازها برخواهیم داشت . پس با ما همراه باشید

ارزش­ گذاری جدید شرکت، ارزش رِولوت را از شرکت ترنسفروایز بیشتر کرده، و جایگاه آن را به ارزشمندترین کسب­ و کار گران ­قیمت فناوری مالی اروپا ارتقا داده است. 

اما استرونسکی چگونه در این مدت زمان به موفقیت و ثروت دست یافته است؟

او به فوربس گفته “فقط با فوق­ العاده سخت کار کردن“.

“ساختار فرهنگی شرکت، تیم اجرایی، نحوه رسیدن ما به اهداف، نحوه اجرا، ما هرکاری را به شیوه ه­ای درست انجام میدهیم.”

آزمون نهایی رِولوت برای کسب ثروت

محصول اصلی رِولوت، چیزی نیست چز کارت عابربانکی که هنگام دریافت از عابر بانک های کشورهای مختلف ، موجودی شما را با نرخ تبدیل پایین تری نسبت به سایر رقبا به پول آن کشور تبدیل می کند .اما او پا را فراتر از آن گذاشته است . شرکت او به آرامی در حال اضافه­ کردن خدمات مالی بیشتری است، از خدمات بیمه گرفته تا تجارت پول­ های مخفی و افتتاح حساب­ در بانک های کشورهای مختلف . او به زودی تبدیل به مافیایی بزرگ می شود.

رِولوت به شیوه­ های مختلف در حال تبدیل ­شدن به بانکی با مزیت های رقابتی نابرابر و محرمانه است، و این یک استراتژی مؤثر برای کسب ثروت  برای او می­ باشد.

از آخرین افزایش سرمایه شرکت تنها شش ماه می ­گذرد، رِولوت تقریباً مشتریان اش را دو برابر کرده است و این شروع راه اوست .

نیکولای استرونسکی می­گوید “سرعت اجرای خدمات ما چهار یا پنج برابر بیشتر از سایر بانک های دنیا است . ما یک بانکی جهانی هستیم، در حالیکه همه بانک ها محلی­ اند.”

ثروت

برخورد فرهنگی موثرترین روش کسب ثروت

رشد سریع ثروت رِولوت و جاه­ طلبی ­های بزرگ استرونسکی، بی هزینه نیستند.

حتی اگر بخواهیم درباره نیکولای استرونسکی قضاوتی اخلاقی داشته باشیم او نسبت به رقبای خود در سیلیکون ولی صفات اخلاقی بارزتری دارد . او همیشه در کسب و کار خود نسبت به منفعت مشتریان بسیار حساس است. همچنین او در کار نسبت به کارکنان خود بیسار سخت گیر است و از آنها بسیار کار می کشد.

او در مصاحبه با فایننشیال تایمز در فوریه توضیح داد:” نمی­توانم ببینم تعادل زندگی کارکنان شرکت ام لطمه ای به اعتبار شرکت بزند.”

فرهنگ سخت­ کوشی رِولوت در بخش فناوری لندن در حال بدنام ­شدن می ­باشد، بسیاری از کارکنان سابق، شرکت را برای فشار کاری زیاد و بهم ریختن زندگی شخصی شان مورد انتقاد قرار داده اند.

یکی از کارمندان سابق می­ نویسد: “اگر بدنبال سلامت روان و تعادل در زندگی و کار خود هستید ، هرگز حسرت جایگاه ما را نخورید”

ثروت

مأموریت رِولوت برای کسب ثروت

استرونسکی در ابتدای سال جاری اعلام کرده است قصد دارد سرمایه گذاری های جدیدی در شرکت انجام دهد ،در عین حال از هدف دستیابی به ۱۰۰ میلیون مشتری تا سال ۲۰۲۳ پرده برداشت .

ما می ­توانیم همانند بسیاری از کشورها در حد امکان، با وام ­دادن به کسب­ وکار، وام­ دادن به خرده ­فروشی، تجارت، سرمایه ­گذاری­ ها، و مدیریت ثروت معرفی شویم.

دستیابی به آن کارآفرینی به دنبال اندازه بیش از دو برابری شرکت ۳۵۰ نفره، با برنامه ­هایی برای رسیدن به اندازه عظیم ۸۰۰ پرسنل تا انتهای سال است.

ما در آپتک همواره اعتقاد داریم که با الگو گیری از افراد موفق و بومی سازی و پیاده ساختن رموز موفقیت آنها می توانیم بسیار سریع تر و با درصد خطای کمتری به اهداف مورد نظر دست پیدا کنیم . به همین منظور با جستجوی مصاحبه ها و بیوگرافی موفق ترین افراد حوزه کسب و کار و ترجمه و با رایگان در اختیار گذاشتن آنها تلاش می کنیم تا شما نیز در حوزه کاری خود موفق باشید

پیروزی شما ، پیروزی ماست .

منبع :https://www.forbes.com/sites/oliversmith/2018/04/26/how-nikolay-storonsky-took-revolut-from-350m-to-a-1-7bn-valuation-in-just-six-months/#702e6e8c6aa3

اشتراک گذاری

2 نظرات

  1. متشکرم از شما به خاطر زحمتی که بابت یافتن و ترجمه این نوشتار متقبل شده اید.
    ضمنا این حرف بسیار شیرین و منطقی است:
    ما در آپتک همواره اعتقاد داریم که با الگو گیری از افراد موفق و بومی سازی و پیاده ساختن رموز موفقیت آنها می توانیم بسیار سریع تر و با درصد خطای کمتری به اهداف مورد نظر دست پیدا کنیم

پاسخ دهید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را اینجا وارد نمایید