داستان شرکت InVision چیست ؟

شرکت InVision محصول خلاقیت و مدیریت آقای کلارک والبرگ است که امروزه همه ژنرال‌های دنیای کسب و کاری مشتری محصولات نرم‌افزاری او هستند.

InVision

کلارک والبرگ، مدیر عامل و موسس InVision  که یک رهبر عالی بین‌المللی است می‌­گوید: “صفحه نمایش دستگاه‌های دیجیتال به مهم­ترین مکان در جهان تبدیل شده است.” هرکاری که شرکت شما انجام می­­دهد، چه محصولی فیزیکی و چه سرویسی مجازی، احتمالا مشتری شما آن را به میزان قابل توجهی و شاید به طور کامل بر روی صفحه نمایش یک تلفن همراه یا رایانه تجربه می‌­کند.

هنگامی که شرکت­های چند میلیارد دلاری امروز، مثل Uber و Airbnb متولد می­‌شوند، اغللب به این دلیل است که در جنگ دارایی‌­های دیجیتال برنده شده‌­اند. والبرگ می­گوید: فروش، بازاریابی، پشتیبانی از مشتری: “اکثر فرآیندهای کسب و کار شما از طریق این شیشه کوچک هدایت می‌­شود.

و این بدان معنی است که همه افراد شرکت شما باید بتواند در مورد آن صفحه بحث کند. این، نقطه‌­ای است که InVision وارد می-شود. نرم افزار آن اجازه می­دهد تا طراحان محصول سریعترین نمونه­‌های دیجیتالی را تولید کنند و آنها را به طور یکپارچه با کارکنان بخش­های دیگر که بازخورد آنها از فروش تا قانونی بودن و C-suite نیاز است، به اشتراک بگذارند.)

InVision

InVision که هفت سال پیش در بروکلین تاسیس شده است و هم اکنون توسط ۴.۵ میلیون نفر در هزاران شرکت، از جمله ۸۰ شرکت معروف دنیا که در لیست Fortune 100 قرار دارند ،استفاده می‌­شود. این مشتریان مهم  شامل Lyft، Netflix، Gap و Starbucks هستند. مدل کسب و کار آن، freemium استاندارد SaaS است که دارای عضویت تا پنج “صندلی” طراحی است، ۱۰۰ دلار در هر ماه، بسته به نوع استفاده و اندازه تیم هزینه دارد. والبرگ می­گوید: “ما بر روی کمک به طراحی محور کردن همه افراد سازمان متمرکز هستیم.”

والبرگ در حین اداره یک آژانس خلاق در نیویورک نیاز به چیزی شبیه InVision را حس کرد. او از عدم توانایی در گرد آوردن طراحان و مشتریان پشت یک میز مجازی به ستوه آمده بود که منجر به عقب و جلو رفتن بی‌­پایان می­شد و شرکت کنندگانی که میانه کمتری با تکنولوژی داشتند به نقطه ضعف تبدیل می­شدند. والبرگ می­گوید این موضوع همیشه درست بوده است، اما ورود Slack و دیگر ابزارهای توزیع شده ارتباطی راه حل را ارائه کرده است.

جمع آوری استعداد لازم برای به واقعیت رساندن ایده خود، یک چالش بود. گوگل به عنوان رهبر عالی بازار تکنولوژی به تازگی اقدام به گسترش دفتر منهتن خود کرده است و والبرگ نمی‌­توانست با آن به دلیل عرضه محدود برنامه نویسان شهر نیویورک رقابت کند. در عوض او بهترین مهندسان در مکان­هایی مانند ساسکاچوان، ویچیتا و فینیکس را هدف قرار داد و دو برابر درآمدشان (هر چند هنوز هم کمتر از آن مقداری بود که می­توانستند در سیلیکون ولی یا نیویورک به دست آورند) و نیز در اختیار داشتن کنترل برنامه­ها و مکان­های خود را به آنها پیشنهاد کرد.

جالب است بدانید ،کار مجازی شرکت را کند نکرد. در حال حاضر InVision دارای ۸۰۰ کارمند (که سال قبل کمتر از ۵۰۰ نفر بود) و ارزش ۱ میلیارد دلار است که باید با دورۀ مالی بعدی افزایش یابد. با این اقدامات، InVision در حال حاضر بزرگتر از Slack در زمانی است که به عنوان شرکت سال ۲۰۱۵ نامیده شد. این شرکت سهم بسزای از کسب و کار چند میلیارد دلاری ادوبی را گرفته است و حتی غول نرم افزار طراحی را مجبور به تغییر محصولات خود برای حفظ رقابت کرده است.

هم در داخل InVision و هم در شرکت­هایی که از آن استفاده می­کنند، والبرگ چیزی را که می­بیند به شکل یک افسانه بیان می­کند: این نزدیکی فیزیکی، یک پیش شرط برای تیم­های خلاق است.

در آپتک ایمان داریم رهبر عالی شدن فقط به استعداد ذاتی نیست ! نیاز به آموزش و دانش دارد.

منبع :‌مجله اینترنتی اینک – (https://www.inc.com)

اشتراک گذاری

1 نظر

پاسخ دهید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را اینجا وارد نمایید