تاکتیک کسب و کار های کوچک

کسب و کارهای کوچک می ­توانند با اجرای چندین تاکتیک کسب و کار با غول های کسب و کار مبارزه کنند و حتی رقبای بزرگ خود را شکست دهند.

تاکتیک کسب و کار

کسب و کارهای کوچک می­ توانند با بکارگیری تعدادی تاکتیک کسب و کار ساده با رقبای بزرگ خود رقابت کنند و علاوه بر حفظ کسب و کار خود حتی آن را ارتقا دهید. یکی از این تاکتیک ها ارائه خدمات اختصاصی به هر مشتری در هر سفارش است.

در یک کسب و کار کوچک شما می ­توانید محصولی را که کاملا با آن آشنایی دارید به بهترین نحو به مشتری بفروشید. در یکی از مطالعات اخیر که توسط بخش کسب و کارهای کوچک وب­سایت یاهو انجام شده است، ۲۳ درصد از صاحبان کسب و کارهای کوچک گفته­ اند که این تاکتیک یکی از تاکتیک­ های اصلی آن­ها برای رقابت با شرکت­های بزرگ است. آن­ها به جای رقابت با شرکت آمازون از لحاظ فروختن تعداد هر چه بیشتری از محصولات، توجه خود را بر روی یک یا تعداد معدودی از محصولات متمرکز می­ کنند. مشتریان هم احساس می­کنند که در حال خرید یک محصول از متخصص ­ترین فروشنده آن هستند.

همچنین این کسب و کارهای کوچک از فرآیند شخصی­ سازی محصولات برای مشتریان خود استفاده می­ کنند. برای مثال از یادداشت­ های تشکر شخصی­ سازی­ شده بر روی محصول، استیکرهای شخصی­ سازی­ شده و یا آیتم­ های دیگر استفاده می ­کنند. این سطح از خدمات مشتریان، چیزی است که تنها از عهده کسب و کارهای کوچک برمی­ آید و نقش زیادی در لذت­ بردن مشتری از خرید و بازگشت مجدد مشتری برای خریدهای بعدی دارد.

شما هم کافیست تا متناسب با نوع کسب و کار و مشریان تان یک تاکتیک کسب و کار اختصاصی پیدا کنید و با آن بازار را به چنگ خود درآورید.

تاکتیک کسب و کار

در آپتک ما ایمان داریم موفقیت در کسب و کار تنها با دانش و تلاش ممکن است . ارائه دانش لازم از ما ،تلاش از شما

اشتراک گذاری

1 نظر

  1. ببخشید یک سوالی داشتم .مطالب سایت شما خیلی آموزنده و مفید هست و مشخص است خیلی دارید خرج می کنید. من در اینستاگرام هم شما را دنبال می کنم. ولی هنوز متوجه کسب و کار خود شما نشدم. شما دقیقا کارتان چیست ؟ منبع درآمدتان برای هزینه و وقتی که برای این سایت ارزشمند میگذارید چیست ؟ چون من خودم کسب و کار دارم برام جالب شده . امکان هست جواب بدهید ؟؟ ممنون

پاسخ دهید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را اینجا وارد نمایید