آنتونی رابینز:با ارزش ترین سرمایه گذاری زندگی چیست؟

0
83

سرمایه گذاری به سبک آنتونی رابینز

در این مقاله ما درمورد سرمایه گذاری به سبک آنتونی رابینز صحبت می‌کنیم. در این مقاله می‌آموزید که بهترین سرمایه‌گذاری دنیا چیست ؟ چطور خودمان را ارتقا بدهیم.

آینده شغلی

خیلی از شرکت‌ها دارند آموزش کمتری نسبت به گذشته می‌دهند. پس این آموزش‌ها را از کجا بیاریم ؟

ما باید خودمان ،خودمان را آموزش بدهیم. اجازه دهید یک مثال از خودم بزنم. از خودم می‌پرسم چه حوزه‌ای است که می‌خواهم در آن استاد بشوم. چون آنهایی که در کارشان آماتور هستند ،هرگز به آزادی مالی نمی‌رسند.

باید دنبال این باشید که چه کاری را بهتر از هر کس دیگری انجام می‌دهید؟ همه ما این مشکل برایمان پیش می‌آید که خوب این آموزش ها را از کجا پیدا کنیم ؟ در دنیای اینترنت مثل MIT‌ و هاروارد از همه جای دنیا دوره‌های آموزشی وجود دارد.

این را بدانید که بدون یک آموزش استاندارد نمی توانید یک زندگی خارق‌العاده داشته باشید. مهم‌ترین چیز برای هر رهبری یادگیری و پیشرفت همیشگی است. حتی در زمینه های عاطفی می‌توانید عملکرد خود را تغییر بدهید.

شما می‌توانید اصول اقتصاد و مفاهیم مالی را با رابرت شیلر،استاد دانشگاه یل که نوبل اقتصاد را گرفته است را از اینترنت رایگان یاد بگیرید. شاید یک دفتر خرج‌تان بشود اما اصلا قابل مقایسه با تحولی که در زندگی تان ایجاد می‌شود ، نیست !

آینده شغلی

فرصت یادگیری وجود دارد اما شما بایستی روانشناسی‌تان را از اینکه “هرکاری دیگران انجام می‌دهند ،من هم بروم انجام دهم” به این تفکر تغییر بدهیم که الان بهترین زمان برای زندگی هست به شرطی که در حال پیشرفت ،یادگیری و توسعه مهارت‌های باارزش باشید.

مثلا اگر بروید برای مک دونالد با ساعتی هفت دلار کار کنید. این مهارتی که شما دارید را در بیست دقیقه می‌توان به هرکسی یاد داد. در مقابل به دیوید تپر نگاه کنید که فکر می‌کنم سال گذشته فقط سه و نیم میلیارد دلار درآمد با چهل درصد سود داشته است.

در کنار کسانی که برای مک دونالد کار می‌کنند ،میلیاردها هستند که البته یک درصد هم نیستند که فکر می‌کنم  ۰.۰۰۰۰۰۱ هستند. منظورم این است که این ارزشی که دیوید دارد چه کمکی به خانواده‌ها و مردم کرده است که پیشرفتی چهل درصدی را با صندوق سرمایه‌گذاریش برای خانواده‌ها تامین کرده است که یک درصدش ۷۲ سال طول میکشد.

پس اگر این آدم انقدر ارزشمند هست ، ارزش ۳.۵ میلیارد دلار در سال هم دارد. پس به جای اینکه غر بزنید به چه مهارت‌هایی در بازار نیاز دارید و چطور از همه بیشتر و سخت‌تر روی خودم کار کنم. چون اگر من ارزشمند‌تر بشم ،می‌تونم کارهای بیشتر با بهره‌وری بیشتر انجام بدهم.

من با وارن بافت مصاحبه کردم و باارزش‌ترین سرمایه‌گذاری زندگی اش را ازش پرسیدم. اون گفت تونی برو به سمینارهای دیل کارنگی. گفتم چی ؟ گفت چون توسعه دادن خودم بهترین سرمایه‌گذاری است.  اینکه متقاعد کردن، صحبت کردن و تاثیرگذاشتن را یاد بگیرم از همه چیز مهم‌تر است.

سبک آنتونی رابینز

خود من تمام تفکراتم را فقط از طریق صحبت کردن می‌توانم منتقل کنم. پس اگر قرار است تاثیرگذاری روی دیگران را یاد بگیرم ،میرم و یاد می‌گیرم. وارن بافت گفت که با ارزش‌ترین مهارت زندگی اش بوده است. پس همه ما باید فکر کنیم که باید روی خودمان چه سرمایه گذاری‌هایی انجام بدهیم . خودمان را به چه چیزهایی مجهز کنیم . کاری که رهبرها باید انجام بدهند.

همه باید این کار را بکنند، چون این باعث می‌شود شرکت‌تان باارزش بشود. همیشه ارتقا دادن مهارت‌هایی که بلدید مهم ترین چیز است.

ما در آپتک ایمان داریم سرمایه گذاری به سبک آنتونی رابینز راهگشا ترین سبک برای موفقیت هر کسی است.

منبع : مجله اینترنتی اینک منتشر شده در حساب کاربری آپارات سایت آپتک

اشتراک گذاری

پاسخ دهید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را اینجا وارد نمایید