نسل هزاره

نسل هزاره که نسل جدید دنیا است را دیگر نه سیاستمداران نجات می‌دهند نه حکمرانان .نسل جدید را ایده پردازانی مثل آنتونی رابینز نجات می‌دهند.

نسل هزاره

یکی از بحث‌هایی که ما باهاش مواجه هستیم ،بحث هزاره هاست.منظور از نسل هزاره متولدین سالهای ۱۹۹۵ تا ۲۰۱۰ هستند. وقتی به این نسل هزاره نگاه می‌کنیم ،نمی‌دانیم تفاوتی در طرز فکر آمریکا ایجاد خواهد کرد یا نه ؟ یا چون جوان هستند اینطور هستند ! و آیا بزرگ می‌شوند مثل همه میشوند یا خیر ؟

نسل هزاره

من کنجکاو هستم بدانم این نسل جدید می‌توانند چه فواید و مضراتی برای رهبری داشته باشند ؟ هر قضاوت و پیش تفکری در مورد این نسل داشته باشیم ،اشتباه است .

چون آنها یک نسل جدید هستند. نکته مهم درباره این نسل این است که نسل هزاره ذهن‌هایشان توسط تکنولوژی درحال شکل‌گیری است.

 

خیلی مهم است که بفهمیم ما داریم از تکنولوژی استفاده می کنیم یا تکنولوژی از ما استفاده می‌کند. که اگر آگاه نباشید آن از شما استفاده می‌کنید. بعضی از افراد با قطع شدن اینترنت ،فیسبوک و اینستاگرام‌شان هول می‌شوند و نمی‌دانند دیگر چه کنند ! و این خیلی بد است.

نسل هزاره

مغز نسل هزاره به پاسخ‌های سریع عادت کرده ! آنها باور کرده‌اند که پاسخ همیشه یک جایی در اینترنت وجود دارد.

این تفکر از یک جهاتی خیلی عالی است.البته باید بتوانید خوب پیداش کنید چون اینترنت پر از دروغ و مزخرفات است. نکته بعدی این است که آنها سطح متفاوتی از تمرکز اجتماعی دارند و این ویژگی نسل اینهاست.

 

هر نسلی موهبت‌های خاص خودش را دارد.

مقیاس پذیری، توانایی حل مسئله ،توانایی پیدا کردن جواب ،توانایی ساخت اجتماعات شامل این نسل جدید می‌شود. هرکسی متفاوت است اما در کل برای آنها بیشتر از بقیه است. اما باور دارم که همین الان هم این نسل موهبت‌های زیادی دارد.

ویژگی‌های نسل هزاره

حتی با بزرگ‌تر شدن‌شان هم بزرگ‌تر می‌شوند و مثل هیچ نسل دیگه‌ای نخواهند بود. آنها با افزایش سن خودشان را با چیزهای جدید وفق می‌دهند. نسل هزاره به خانواده فکر می‌کنند و با چیزهای دیگر هم منطبق می‌شوند. چون الان مسن‌ترین این نسل دارند سی و پنج ساله می‌شوند.

نسل هزاره کم کم به سمت تشکیل خانواده دارند حرکت می‌کنند و مسئولیت‌های بیشتری قبول خواهند کرد. یاد می‌گیرند که دیگر شکست ناپذیر نیستند. آنها یاد می‌گیرند که همزمان نمی‌توانند هم مولتی میلیاردر هم رئیس جمهور آمریکا و هم ۲۰ -۳۰ تا همسر داشته باشند.

نسل هزاره

آنها درک می‌کنند که مهارت هایی دارند و باید روی آنها کار کنند. پس فکر می‌کنم آنها هم یک جورایی مثل ما خواهند شد. اما مطمئنا موهبت‌های بیشتری را به این دنیا عرضه می‌کنند چون در زمانه متفاوتی بزرگ شده‌اند.

عالی بود . ممنونم از این مصاحبه فوق‌العاده.

در آپتک ما ایمان داریم این نسل هزاره و استارتاپ ها آینده دنیای ما را می‌سازند.

منبع : مجله اینترنتی اینک منتشر شده در حساب کاربری آپارات سایت آپتک

اشتراک گذاری

پاسخ دهید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را اینجا وارد نمایید