کسب درآمد آنلاین

برای بسیاری از مردم، کسب درآمد آنلاین یک رویای دست‌نیافتنی است، آنقدر که اگر بتوانند راهی برای کسب درآمد از یک وب سایت یا سرمایه­‌گذاری آنلاین پیدا کنند، می‌توانند از کار خود استعفا دهند تا بر کارآفرینی خود تمرکز کنند و زمان بیشتری را با خانواده خود بگذرانند و در نهایت کنترل زمان و زندگی خود را به دست بگیرند.

کسب درآمد آنلاین

کسب درآمد آنلاین یک رویا نیست. ما روش‌هایی کاملا کاربردی بر اساس استراتژی‌های موفق وب‌سایت Good Financial Cents به شما ارائه می‌دهیم تا زندگی خود را متحول کنید. همچنین هزاران نفر دیگر را می‌شناسیم که از طریق فروشگاه‌های آنلاین، ارائه دوره ‌های آموزشی یا پیاده‌سازی استراتژی‌های بازاریابی منحصر به فرد پول در می‌­آورند.

خبر خوب این است. اکثر راهبردهای درآمد آنلاین، پیچیده نیستند. مانند هر گونه سرمایه ­گذاری کسب و کار دیگر، طول می­کشد تا درآمد آنلاین شما رشد کند. اما باید در این راه ثابت قدم و با اراده باشید.

اگر قصد دارید به صورت آنلاین در آمد کسب کنید اما مطمئن نیستید که از کجا شروع کنید، در اینجا چندین استراتژی خوب و واقع بینانه برای شما بیان می‌کنیم :

روش اول) Google Adsense یا تبلیغات در گوگل

اگر از هر وبسایتی بازدید کنید، معمولا تبلیغات Google را مشاهده می­ کنید. این تبلیغات در همه جا و به دلایل خوب وجود دارند. نه تنها راه اندازی آنها بر روی هر وب سایتی آسان است، بلکه می‌توانند زمانی که وب سایت شما یک مقدار ثابت ترافیک ایجاد کند، سود آور باشند.

یکی از چیزهای شگفت انگیز در مورد Google AdSense این است که تنظیم آن بسیار آسان است. اگر شما یک وبلاگ یا وب سایت دارید، می‌توانید برای حساب Google AdSense رایگان ثبت نام کنید. از آنجا، Google به شما یک کد منحصر بفرد می‌دهد که در وب سایت خود قرار می‌دهید. گوگل آن کد را از آنجا می‌گیرد، تعداد بازدید صفحات، ترافیک و درآمد را از طرف شما ردیابی می­کند.

به این روش چقدر درآمد خواهید داشت؟ وب‌سایت Good Financial Cents در ماه گذشته فقط از طریق Google AdSense تقریبا ۵۰۰۰ دلار درآمد داشته است. حتما برای شما هم شگفت‌انگیز خواهد بود اگر بتوانید از طریق یک وب‌سایت به درآمدی معادل  ۵۰۰۰ دلار در ماه برسید !!!!! با این اتفاق قطعا جهان شما تکان خواهد خورد.

روش دوم) بازاریابی رابطه­‌ای

اگر وب‌سایت یا وبلاگ دارید، می‌توانید به روش بازاریابی رابطه ای  نیز کسب درآمد کنید. با بازاریابی رابطه ای، شما با مارک‌ها و کسب و کارها در محتوای وب سایت خود شریک می‌شوید. اگر در وب‌سایت خود یک محصول یا خدمتی از سایت یا مجموعه‌ای دیگر را عرضه کنید، با استفاده از کد  منحصر به فردی که برای آن در نظر گرفته‌اید، می‌توانید با فروش آن به مشتریان‌تان کسب درآمد کنید و پورسانت خود را از آن طرف بگیرید.

همچنین می‌توانید در یک شبکه تبلیغاتی مرتبط با کسب و کارتان ثبت نام کنید که در آنجا محصولات وابسته به شرکت­های مختلف را در یک مکان ارائه می­‌دهد. به این ترتیب، در طول زمان می‌توانید ببینید چه چیزی جواب می‌دهد و چه چیزی نه.

روش سوم) ارائه مشاوره

راه دیگر برای کسب درآمد آنلاین از طریق مشاوره است. اگر در هر زمینه‌­ای کارشناس هستید، می‌توانید به طور بالقوه افرادی را پیدا کنید که مایل به پرداخت پول به شما در قبال دریافت مشاوره به آنها درباره اهداف شخصی یا تجاری هستند. ممکن است فکر کنید که شما به اندازه کافی مهم نیستید که به شرکت‌های بزرگ مشورت دهید، اما اگر بدانید در قبال چه نوع تخصص‌هایی مردم تمایل به پرداخت دارند شگفت زده می‌­شوید.

کسب درآمد آنلاین

یکی از نمونه‌های موفق خارجی آقای رابرت فارینگتون از وب‌سایت The College Investor است که مثال خوبی است از ارائه خدمات مشاوره آنلاین است. رابرت در مصاحبه‌ی اخیر خود گفته است که پس از چند سال وبلاگ نویسی، چند برند به او مراجعه کردند و از وی برای کمک در زمینه تقویت رسانه‌های اجتماعی و بازاریابی آنلاین درخواست کمک کردند.

رابرت گفت که او به طور متوسط ​​۴ تا ۶ مورد از این کارها را در طول یک سال بسته به برنامه و کار خود دارد. بهترین بخش این است که او هزینه ثابتی را دریافت می‌کند که معمولا حدود ۱۰۰ دلار در هر ساعت است. و به یاد داشته باشید، این درآمدی است که او در ازای توصیه به مردم در مورد بهترین راه برای استفاده از ابزار رسانه‌های اجتماعی مانند فیس بوک و پینترست برای رشد برندهای آنان بدست می‌­آورد. راهی بهتر از این برای کسب درآمد آنلاین سراغ دارید ؟

اگر می‌خواهید مشاوره بدهید ، اما مطمئن نیستید که در ابتدا چه قدم‌هایی برای این کار بردارید ، می‌توانید یک حساب کاربری رایگان در وب‌سایت Clarity ایجاد نمایید. این وب سایت برای هر کس که بخواهد مشاوره ارائه دهد، یک نمایه رایگان ارائه می‌کند. هنگامی که مشخصات شما تنظیم شد، افراد شما را پیدا خواهند کرد و جلسه­‌ای را که رزرو می‌کنند که در ازای آن به شما پرداخت صورت خواهد گرفت.

روش چهارم) ارائه دوره‌های آنلاین

اگر مهارتی دارید که می‌توانید به دیگران تدریس کنید، می‌توانید یک دوره آنلاین ارائه دهید. می‌توانید دوره‌های آنلاینی را پیدا کنید که هر چیزی را از آشپزی تا بازاریابی یا حتی مقاله نویسی آموزش می‌دهند. این یکی از باکلاس ترین مدل‌های کسب درآمد آنلاین است.

امروزه از طریق پلت فرم‌های رایگان مانند Teachable اکثر افراد دوره آنلاین خود را راه می‌­اندازند. با Teachable، می‌توانید فایل‌های دوره خود را آپلود کنید و از پلت فرم آن برای مدیریت مشتریان و دریافت پرداختی‌­ها استفاده کنید.

در آپتک ایمان داریم امروزه دیگر کسب درآمد آنلاین دیگر رویا نیست . ما در این مسیر همراه شما هستیم .

منبع : مجله فوربس – (https://www.forbes.com)

اشتراک گذاری

پاسخ دهید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را اینجا وارد نمایید