ایجاد یک کسب و کار به معنی خلاقیت و نوآوری است

این در طبیعت بنیادی و ذات آن­ چیزی است که شما به عنوان صاحب یک کسب و کار انجام می­ دهید. بیاموزید که تفاوت­ها چگونه منجر به بهبود می­گردد.

بر اساس نظرسنجی ناظر جهانی کارآفرینی Global Entrepreneurship Monitor، شروع و راه اندازی یک کسب و کار همراه با چالش­ ها و خطراتی است. با این وجود سالانه حدود ۲۵ میلیون آمریکایی با این موانع مواجه می­شوند.

بیشتر بخوانید : راز اینکه سریع تر افراد را به بله گفتن مجبور کنید

ایجاد یک کسب و کار به معنای یک خلق یک تفاوت است

چرا آن­ها این کار را می­کنند؟

طیف پاسخ­ ها به این سؤال از یک طرف از “فرصت فریبنده” شروع می­شود و در طرف دیگر به “اضطرار کامل” می­ انجامد.

در نظرسنجی اخیر، دو انگیزه رایج که ذکر شد، عبارت بود از:

“آماده بودن برای این­که رئیس خودم باشم”

و “می­خواستم آن­چه در آن اشتیاق دارم را دنبال کنم”.

اما مستقل از این­که دلایل شخصی آنان برای غوطه ­وری در این کار چیست، تمامی صاحبان کسب و کار در یک ویژگی مشترک ­اند و آن این است که آنان تفاوت آفرینند.

بیشتر بخوانید : ریچارد برنسون، الون ماسک را در یک جمله نصیحت کرد

تفاوت کارآفرین بودن در چیست ؟

یک تفاوت کار آفرین بودن، در طبیعت بنیادی و ذات چیزی است که شما به عنوان صاحب یک کسب و کار انجام می­دهید.  برخی از کارآفرینان یک نیاز برآورده نشده را در بازار می بینند و تصمیم می گیرند آن را پر کنند. بعضی به محصولات و خدمات موجود نگاه می­کنند و راه هایی برای ارائه­ ی بهتر، سریع­تر یا ارزان تر (و یا هر سه!) را تصور می­کنند.

اما همه­ ی صاحبان کسب و کار معتقدند که آنچه که آن­ها انجام می­دهند یا قصد انجام آن را دارند، در زندگی مردم، از جمله خودشان، تغییر ایجاد می­کنند. آن­ها به طور مداوم خود و جهان اطرافشان را به شیوه­ های جدید و متفاوت بهبود می بخشند.

بیشتر بخوانید : یک مهارت جدید را تنها در ۲۰ ساعت بیاموزید

ایجاد یک کسب و کار به معنای یک خلق یک تفاوت است

در لنوو Lenovo ، ما این تفکر را به اشتراک می گذاریم، چرا که مثل شما، ما معتقدیم که تفاوت منجر به بهبود می ­شود. ما خود را وقف فراهم کردن فناوری، خدمات و پشتیبانی که شما در سفرتان برای ایجاد تفاوت نیاز دارید، کرده ­ایم و این کتاب بخشی از این تلاش است.

هر کسب و کاری به نوعی منحصر به فرد است، اما همه­ ی آن­ها نیازهای مشترکی دارند. اگر قصد شروع و اداره ­ی یک کسب و کار را دارید، به منابع مالی مناسب، افراد مناسب و فناوری مناسب نیاز دارید.

منبع : inc.com

ترجمه و ویرایش : مجله اینترنتی آبتک

اشتراک گذاری

پاسخ دهید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را اینجا وارد نمایید