یک نصیحت بی نظیر از شان کومبِس ،یک عمر رویاپردازی

0
55

یک نصیحت بی نظیر از برترین خواننده هیپ هاپ ،کارآفرین و فعال در زمینه صنعت ضبط موسیقی آقای شان کومبس – Sean Combs بشنوید، یک عمر موفقیت را مهمان زندگی خود کنید.

“بهترین توصیه ای که به کارآفرین ها می توانم بکنم این است که هرگز دست از رویا هایتان برندارید”

ما همگی رویاهایی داریم و به آنها باور داریم چون کس دیگری اصلا آن را باور ندارد. امروزه دنیا هر چیزی که مهم ترین آن دسترسی آزاد به اطلاعات است را در اختیار شما قرار داده است تا بتوانید به رویاها جامعه عمل بپوشانید.

یکی از نکات مهم در کارآفرینی این است که هر کس باید رویای دیوانه کننده و مهیجی در کسب و کار داشته باشد.

باید در زندگی به جایی برسید که کسی را پیدا کنید که رویاهای شما را باور داشته باشد.

توصیه دیگرم این است که در عین پایبندی به رویاها و ایده آل هایتان باید واقع گرا نیز باشید و از واقعیت ها فرار نکنید. رویا پردازی برای اول کار خوب است اما وقتی کار را شروع کرید باید با جون و دل برای آن وقت بگذارید و با نتایجی که اعداد و ارقام نشان می دهند دست و پنجه نرم کنید.

نه تنها باید واقعیات خشک زندگی را بپذیرید بلکه باید با آن کاملا منطبق باشید و چابک عمل کنید.

این درس مهمی است که وقتی به درجه ای از موفقیت رسیدید باید آدمی واقعیت گرا باشید.

منبع : مجله فوربس . عرضه شده در بخش نصیحت های ۱۰۰ ثانیه ای سایت آپتک و سایت آپارات


سین کومبسشان کومبس (متولد ۴ نوامبر ۱۹۶۹) همچنین با نام های مختلف خود، پاف بابا، پ. ددی، پفی، دیدی، برادر عشق و ب.عشق، شناخته شده است.رپر، خواننده، ترانه سرا، بازیگر و فعال در زمینه ضبط موسیقی و همچنین تولید کننده و کارآفرین در شهر نیویورک آمریکا متولد شد.در زمینه بازیگری او را با بازی در نقش اول فیلم پلنگ سیاه Black Panther می شناسند

سین کومبس

او قبل از اینکه کمپانی شخصی خود بنام “Bad Boy Entertainment” را در سال ۱۹۹۳ تاسیس کند در کمپانی موسیقی Uptown Records مشغول به ضبط صدا و کار بود. او کار خود را طوفانی شروع کرد و در همان ابتدا به موفقیت های زیادی نایل شد.او اولین آلبوم خود No Way Out را در سال ۱۹۹۷ منتشر کرد و موفق شد هفت بار رکورد پرفروش ترین آهنگ را بزند.

سین کومبس

همچنین به دنبال آلبوم های موفق مانند Forever ، The Saga Continues Press Play در سال ۲۰۰۹ ، شان کومبس گروه موسیقی Diddy – Dirty Money را تشکیل داد و آلبوم Last Train را در سال ۲۰۱۰  منتشر کرد که بازخورد خوبی از طرفداران و منتقدان دنیای موسیقی گرفت. شان کومبس موفق شد سه جایزه گرمی و دو جایزه ویدئوی موسیقی MTV را به دست آورد و افتخار تولید کنندگی در گروه تولید MTV را بدست آورد.

ثروت شان کومبس در سال ۲۰۱۸ توسط مجله فوربس حدود ۸۲۵ میلیون دلار تخمین زده شد و بعد از آن بود که بعنوان ثروتمندترین هنرمند موسیقی هیپ هاپ در دنیا شناخته شد.

اشتراک گذاری

پاسخ دهید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را اینجا وارد نمایید