یک نصیحت بی نظیر از چارلز شواب ،یک عمر تخصص

2
133

یک نصیحت بی نظیر از سلطان دنیای بانکداری و سرمایه گذاری و موسس اَبَرشرکت چارلز شوآب آقای چارلز شواب – Charles Schwab بشنوید، یک عمر موفقیت را مهمان زندگی خود کنید.

“به نظر من در هر حوزه کاری که هستید ،در آن یک متخصص تمام عیار باشید.”

هر چیزی که بهش علاقه دارید بروید از صفر تا صد یاد بگیرید. آن موقع است که شما تخصصی در دنیای پزشکی ،اقتصاد ،……. دارید که می توانید در آن سرآمد باشید.

سپس باید تلاش کنید در آن تخصص خودتان و کسب و کارتان را توسعه دهید که می تواند کسب و کار شخصی خودتان یا کار کردن برای فرد دیگری باشد. به کسی تبدیل شوید که عمیقا در مورد حرفه ای همه چیز را می داند.

از نظر ملی هم فکر می کنم ما عمیقا نیاز داریم تا از جنبش استقلال مالی شخصی افراد حمایت کنیم. به این معنی که به نوآوری آمریکایی اجازه ظهور دهیم و جوان ها بتوانند در این صحنه حضور پیدا کنند و موفقیت دستاوردهایشان را به چشم ببیند. نتیجه مستقیم آن افرایش استارتاپ ها و کارآفرینی بیشتر است.

ما باید این توانایی در خودمان ایجاد کنیم تا به افرادی که ابتکارات بزرگی به خرج می دهند ،پاداش بدهیم. آنها باید شاهد تعادلی مابین خدمات دولتی و دستاوردهایشان باشند. ما باید به جایی برسیم که ۶۰ ، ۷۰ یا حتی ۸۰ درصد افتصاد آمریکا در دست مردم باشد.

منبع : مجله فوربس . عرضه شده در بخش نصیحت های ۱۰۰ ثانیه ای سایت آپتک و سایت آپارات


چارلز شواب

چارلز شواب (انگلیسیCharles R. Schwab؛ زادهٔ ۲۹ ژوئیهٔ ۱۹۳۷) مدیر مالی و نیکوکار آمریکایی است. او مؤسس و رئیس هیئت مدیرهٔ ابرشرکت چارلز شوآب است. او در فروش تخفیف اوراق بهادار در سال ۱۹۷۵ پیشگام بود.

او در سال ۲۰۰۸ از مدیریت عامل اجرایی ارشد بازنشسته شده ولی همچنان بزرگترین سهام‌دار آن است.

 

چارلز شواب

یکی از دلایل اصلی موفقیت چارلز شواب ارائه خدمات ارزان قیمت، سریع و اثربخش در زمینه کارگزاری و سرمایه‌گذاری است. شرکت شواب در حال حاضر یکی از بنگاه‌های خدمات مالی پیشتاز در آمریکا است. شرکت چارلز شواب امروزه به بیش از ۹/۷ میلیون مشتری، خدمات کارگزاری ارائه می‌دهد و مجموع سرمایه‌ آن تا سپتامبر سال ۲۰۱۰ در حدود ۳۶/۱ تریلیون دلار از بیش از ۳۰۰ دفتر آن در ایالات متحده،‌ یک دفتر در پورتوریکو و یک دفتر در لندن، برآورد شده است.

چارلز شواب

در حال حاضر مشتریان از طریق تلفن و به شکل آنلاین هم می‌توانند به خدمات این شرکت دسترسی داشته باشند. درآمد این شرکت در سال ۲۰۰۹ در حدود ۱۹/۴ میلیارد دلار و سود خالص آن در حدود ۷۸۷ میلیون دلار برآورد شده بود.

این شرکت در حال حاضر بیش از ۱۲۵۰۰ کارمند دارد.

 

ثروت خالص چارلز شواب در فوریه ۲۰۱۷ از سوی فوربز $۸٫۲ میلیارد دلار آمریکا تخمین زده شده، که او را ۷۶مین ثروتمند در فهرست فوربز ۴۰۰ می‌کند.

اشتراک گذاری

2 نظرات

  1. من خودم در کسب و کار به همین ایده ایمان دارم. ایمان دارم تا در کارت حرفی برای گفتن نداشته باشی همان بهتر که ساکت باشی

پاسخ دهید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را اینجا وارد نمایید