آنتونی رابینز:چگونه میتوانیم برای تمام طول عمرمان خوشحال باشیم؟

0
31

خوشحالی به سبک آنتونی رابینز

اگر افسرده و غمگین هستید حتما مقاله خوشحالی به سبک آنتونی رابینز را بخوانید. زیرا می‌تواند ذهنیت شما را نسبت به شادی و غم به کلی دگرگون کند.

من یک جوان هنرمند در اوماها را ملاقات کردم که ادعا می‌کرد فردی پرمشغله است. خیلی هم طرفدار تو بود. سوالش این بود که من هنوز دارم برای تامین نیازهای اولیه زندگیم تلاش می‌کنم درحالیکه رویاهای بزرگی در سر دارم. من همیشه به مردم می‌گویم برنامه زمانی‌تان را بهم بگویید. همه می‌گویند ما از ساعت نه صبح تا پنج عصر سرکار هستیم ! چطور به یک کسب و کار دیگر فکر کنیم ؟

تاثیرگذاری به سبک آنتونی رابینز

منم می‌گویم خوب شیفت هشت ساعته بعدی چی ؟ من هم همین کار را کردم.من هم تا ساعت پنج سرایداری می‌کردم .می‌آمدم خانه چیزی می‌خوردم و از ساعت شش تا دو شب کار می‌کردم. اینطوری می‌توانستم ۷۸ ساعت در هفته وقت داشته باشم. اینطوری بود که همه چیز را از اول ساختم. انجام ندادن این کار تقلب در حق خودتان است.

برای من مهم نیست الان چه جایگاهی دارید ! چیزی که ما را خوشحال می‌کند ،پیشرفت  کردن است. پیشرفت مساوی خوشحال بودن است.

“اگر در حال پیشرفت نباشید ، مطمئن باشید در حال مرگ هستید.”

اگر روابط و کسب و کار را بهتر نکنید ،بدانید در حال مرگ هستید. هیچ کسب و کاری نمی‌ایستد . یا در حال مرگ است یا پیشرفت.

اگر فکر می کنی مدتی است ایستاده‌ای ، مطمئن باش در حال نابودی هستی. ما در دنیایی هستیم که فناوری با سرعت زیادی در حال پیشرفت است. همه بیننده های شما در کسب و کار باید از خودشان بپرسند ،من در وجودم چه کسی هستم ؟ چون همه ما موهبت هایی داریم که می‌توانیم ارائه کنیم.

به نظر من به جز عشق ، کارتان مقدس‌ترین چیزی است که می‌توانید به بشریت تقدیم کنید.چون تمام زمان و انرژی‌تان را روی کار می‌گذارید.

اگر دقت کنید شما سه موهبت دارید . هنری خاص ، مهارت و یک استعداد. خیلی از مردم هنرمند هستند ،نه هنرمندی که نقاشی می‌کنند. بلکه هنرمندی که از استعدادهای درون خود به خوبی استفاده می‌کنند. اما خیلی از کسب و کارها توسط یک هنرمند راه افتادند و شکست خوردند.

اگر شما هنرمند باشید و پیش خود بگویید من باید روی هنرم تمرکز کنم ، یک بیزنس‌من بزرگ می‌گوید من نمی‌توانم عاشق خدمت یا کالای خودم بشوم. من باید پیرو مشتریانم باشم. من باید همواره تغییر کنم تا بتوانم نیازهایشان را تامین کنم. خودتان عاشق کالا و خدمات‌تان نشید . عاشق مشتری‌های خود شوید.

رمز خوشحالی به سبک آنتونی رابینز

یک سری آدم‌های دیگه وجود دارند که موهبت مدیریتی دارند یعنی استعدادشان مهارت خاصی نیست. استعداد آنها مدیریت کردن مردم و فرآیندهاست و این در ذات‌شان است.اگر این در ذات شماست اگر روی آن کار کنید ،موفق خواهید شد. چون این واقعا چیزیه که هستید و باید برای آن پیشرفت کنید.

افراد دیگه کارآفرین‌ها هستند. هرکس به خودش الان کارآفرین می‌گوید. اما افرادی هستند که کارآفرینی در ذات‌شان است.اینها عاشق ریسک کردن هستند. مثل استیو وینز دوست خودم که ده میلیون دلار را در کمتر از سی دقیقه از دست داد.این کارآفرینه وقتی ده میلیون دلار از دست می‌دهد ،می‌گوید بیخیالش از یک راه دیگه بدست می‌آورم.

تاثیرگذاری به سبک آنتونی رابینز

کارآفرین هنرش پول درآوردن است. یک هنرمند آنقدرها به پول درآوردن علاقه ندارد ،میخواد کار خودش را انجام دهد. پس اگر می خواهید یک بیزنس‌من موفق بشوید ،باید بگویید من چه کسی هستم و به چه کسانی نیاز دارم. اگر من یک هنرمند هستم ،احتمالا به یک مدیر در کنارم برای شراکت نیاز دارم. چون او به من کمک می کند که هنرم را به بازار ارائه کنم.

ولی باید مطمئن باشم هنرم چیزی است که مردم می‌خواهند نه اینکه فقط خودم بخواهم. همنطور اگر من یک آدم مدیریتی هستم باید با یک کارآفرین بزرگ مشارکت کنم چون او می‌تواند کارهای بزرگی انجام دهد.

اگر من کارآفرین باشم می‌گردم دنبال هنرمندها و مدیرهایی که هسته کسب و کارم بشوند.

ما در آپتک ایمان داریم خوشحالی به سبک آنتونی رابینز می‌تواند گره گشای همه فعالین در عرصه کسب و کار باشد.

منبع : مجله اینترنتی اینک منتشر شده در حساب کاربری آپارات سایت آپتک

 

اشتراک گذاری

پاسخ دهید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را اینجا وارد نمایید